عمومیایران کسب و کار

تفاوت تیرآهن اصفهان و اهواز

تفاوت تیرآهن اصفهان و اهواز در چیست؟

تیرآهن و میلگرد از مقاطع مهم در ساخت وساز و صنایع مختلف به شمار می رود. استحکام و مقاومتی که به سازه ها می دهد از جمله دلایل کاربرد زیاد آن است. این محصولات از نیازهای اصلی ساخت وساز هستند و در ایران هم نیاز به آنها با تولیدات داخلی رفع می شود. ذوب آهن و فولاد مبارکه در اصفهان از بزرگ ترین و نخستین مراکز تولید مقاطع فولادی و محصولاتی مانند تیرآهن هستند. ظرفیت تولید در اهواز هم کم نیست و سالانه در حدود 14هزار تُن فرآورده های فولادی در آن تولید می شود.

دستگاه ها و تجهیزاتی که در کارخانجات اهواز به کار گرفته می شوند از سیستم های اتوماسیون استفاده می کنند و در دسته بندی جدیدترین مجموعه های نورد و تولید تیرآهن قرار می گیرند. همان طور که پیش تر هم اشاره شد، قیمت تیرآهن اهواز” از قیمتی که محصولات اصفهان تعیین می کنند در بازار اثر می پذیرد.

باید بدانید که تفاوت هایی میان اصفهان و اهواز از نقطه نظرهای مختلف وجود دارد. برای مثال: وزن؛ استانداردهای تولید؛ آلیاژ؛ کیفیت؛ سایز؛ ظاهر. در ادامه مطلب هرکدام از این موارد را با جزییات بیشتری توضیح خواهیم داد.

وزن یکی از تفاوت های اصلی تیرآهن اصفهان و اهواز در همین وزن است و به طور متوسط می توان گفت که وزن تیرآهن های تولیدی اصفهان معمولا بیشتر از محصولات اهواز است. درواقع، تیرآهن اصفهان وزنی معادل استاندارد اشتال دارد. برای خرید تیرآهن اصفهان یا کارخانه های دیگر باید از وزن محصولات اطلاع داشته باشید. به عبارت دیگر، وزن عامل مهمی در تعیین قیمت و هزینه خرید به حساب می آید.

 استانداردهای تولید تیرآهن

استاندارد تولید تیرآهن اصفهان IPE است. کارخانه های اهواز از استانداردهای IPE و INP هم استفاده می کنند. به تیرآهن های IPE، تیر معمولی هم می گویند. شکل این محصولات شبیه I انگلیسی است و ضخامت بال ها در آنها ثابت است. استاندارد IPE نوعی استاندارد اروپایی است. نوع دیگری از تیرآهن ها که در میان محصولات اهواز دیده می شوند هم INP هستند. این نوع از تیرآهن ها براساس استانداردهای موجود در کشورهای چین و روسیه تولید می شوند و تفاوتی ظاهری با هم تایان IPE خود دارند.

ضخامت تیرآهن هایی با استاندارد INP در تمام بخش های بال یکسان نیست و هرچقدر که از مرکز تیرآهن فاصله گرفته شود، ضخامت بال هم کاهش پیدا می کند. البته باید بگوییم که در حال حاضر، در کشور ما تولید تیرآهن INP انجام نمی شود و اکثر تیرها از نوع معمولی تولید می شوند. آلیاژ شمش فولادی یا ماده اولیه به کاررفته در ساخت تیرآهن های هریک از کارخانه های مذکور یعنی اصفهان و اهواز هم با یکدیگر تفاو ت هایی دارند. این موضوع روی وزن و کیفیت تاحدی اثرگذار است.

کیفیت تیرآهن

باید بدانید که کیفیت تیرآهن تولیدی اصفهان بسیار بیشتر از محصولاتی است که در نقاط دیگر کشور از جمله اهواز تولید می شود. یکی از نشانه های این کیفیت، حجم بالای صادرات محصولات تولیدی استان اصفهان است. فروش تیرآهن های تولید اصفهان به کشورهای خارجی گواهی از کیفیت بالای تولید آنها است. البته ناگفته نماند که اهواز هم در تولید محصولاتی باکیفیت شهرت و سابقه خوبی دارد. با این حال، شاید برای خرید، گزینه نخست صنایع مختلف محصولات اصفهان باشند.

سایز از نقطه نظر اندازه هم میان محصولات تیرآهن اهواز و اصفهان تفاوت هایی وجود دارد. تیرآهن اهواز در سایزهای 14 تا 22 تولید می شود و تیرآهن اصفهان در سایزهای 12 تا 30 تولید و روانه بازار می شود. با شناخت اندازه محصولات تیرآهن موجود در بازار می توانید تشخیص بدهید که ساخت و تولید کدام کارخانه ها و استان ها هستند. ظاهر تیرآهن های تولیدی اصفهان از محبوبیت و شهرت زیادی در کشور برخوردارند. روی این تیرآهن ها برند ESCO حک شده است و این نماد و نشانه را می توان روی بال محصولات مشاهده کرد.

در واقع، یکی از نشانه ها برای کارشناسی محصولات مختلف کارخانه ذوب آهن، همین نمادی است که روی آن ها حک می شوند. تفاوت تیرآهن اصفهان و اهواز در بازار اصفهان نقش بسیار مهمی در تولید مقاطع فولادی کشور دارد. برای مثال، حدود 50درصد از ورق های فولادی کشور در این شهر تولید می شوند. تولیدات فولاد مبارکه و ذوب آهن در ابعاد وسیعی صورت می گیرند و روی بازار و قیمت ورق و محصولات دیگر هم اثرگذارند.

کارخانه های تولید اهواز هم اعتبار و کیفیت مطلوبی دارند. یکی از نقاط قوت این کارخانه ها برخورداری از تجهیزاتی به روز و مدرن است. در مجموع، بازار تولید مقاطع فولادی و تیرآهن با استانداردهای مختلف در ایران بسیار گرم است و وضعیت خوبی از نقطه نظر تأمین نیازهای داخلی و صادرات به کشورهای خارجی دارد. با این حال، به نظر می رسد که هنوز محصولات تولیدی اصفهان در ابتدای صف قرار می گیرند و شهرت شان در کنار اعتباری که دارند از آنها گزینه های مطلوب تری می سازد.

این شرکت در حوزه بازرگانی داخلی و خارجی مقاطع فولادی و استیل فعالیت می کند و می تواند اطلاعاتی دقیق و کاملا به روز از محصولات فولادی موجود در بازار به همراه تحلیلی از نوساناتشان در اختیارتان قرار بدهد. تیر  آهن یک پروفیل است که وظیفه اصلی آن مقاومت در برابر فشارهای ناشی از نیروی برشی و لنگر خمشی و کاربرد اصلی آن در صنعت ساخت‌وساز است. در فرآیند تولید این محصول, نورد داغ مورد استفاده قرار می‌گیرد و تنها برخی مراحل مختلف در تولید نرمال و درهم سازی آن وجود دارد.

این محصول فولادی که به طور گسترده در ساختمان‌ها استفاده می‌شود به گروه‌های مختلفی براساس نسبت بال‌ها و عرض ها تقسیم می‌شود. در ادامه قصد داریم شما را با لیست قیمت تیرآهن اهواز، انواع آن و عوامل تاثیر گذار بر تعیین قیمت تیرآهن اهواز آشنا نماییم.

تیر آهن اهواز چیست؟

تیر آهن  یک پروفیل شناخته‌شده با مقطع عرضی به شکل I و H است، که از آلیاژهای فلزی مختلف ساخته شده‌است؛ این محصول به طور گسترده در ساخت‌وساز مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ بنابراین ساختمان‌های چارچوب فولادی بدون این پروفیل خارجی وجود نخواهند داشت. وظیفه اصلی این نوع پروفایل در ساختارها مقاومت و انتقال بار روی ساختمان است، و همچنین در طراحی ستون‌ها، و تیرها به عنوان بهترین گزینه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این مجموعه شامل دو بخش، بال و روح است، بخش اصلی و میانی جان نام دارد و لبه‌ها و اضلاع آن بال نامیده می‌شوند. حجم بالای استفاده از این محصول باعث شده‌است که قیمت تیرآن هن ها  یکی از عوامل تعیین‌کننده در قیمت هزینه ساختمان باشد.تیر آهن با توجه به ساختاری که دارد می توانددر اغلب ساختمان ها مورد استفاده قرار گیرد. با توجه به نزدیک بودن اهواز به جنوب کشور و معادن آهن در این مناطق ساخت تیرآهن و فروش آن در اهواز رونق بالایی دارد. به علاوه ساخت و ساز در اهواز به دلیل تمرکز پالایشگاه های نفتی نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است.

فواید استفاده از تیرآهن اهواز

توسعه پس از تکمیل ساختار ممکن است.

این امکان وجود دارد که چندین قطعه را به یکدیگر متصل کنیم.

تیرآهن بخش‌هایی هستند که در کارخانه پیش‌ساخته شده‌اند.

اجرا و نصب آن بسیار راحت است

مضرات استفاده از تیر آهن چیست؟

خوردگی فلزات بر اثر عوامل خارجی: بخش‌های فلزی مورد استفاده در ساختمان‌ها نسبت به شرایط آب و هوا واکنش نشان می‌دهند؛ این خوردگی، اندازه قطعات فلزی را کاهش می‌دهد. بنابراین، ما با افزایشی در هزینه حفاظت و نگهداری از ساختمان مواجه خواهیم شد.

ابتلا قطعات فلزی به کمانش: مایل بودن تمام  قطعات فلزی به کمانش یک نقطه‌ضعف برای محصولات فلزی خصوصا تیر آهن ها به شمار می رود.

اتصال نامناسب قطعات: اتصال قطعات فلزی به یکدیگر معمولاً با پرچ و پیچ‌ها انجام می‌شود. اما در کشور ما، بیشتر اتصالات به دلیل عدم وجود مهارت جوشکاری و عدم کنترل توسط نظارت بر مهندسین، بعداً با مشکلاتی مواجه خواهند شد.

انواع تیر آهن اهواز

در ادامه، انواع مختلفی از تیر آهن های رایج در اهواز و ایران را معرفی خواهیم کرد. تنوع آن عمدتاً به خاطر خواص مکانیکی و ظاهر آن است و هر کدام کاربرد خاص خود را در صنایع مختلف دارند:

تیرآهن IPE

این تیر به عنوان یک تیر معمولی شناخته می‌شود و شبیه به ظاهر کلمه ای I در زبان انگلیسی  است. روش تولید آن مطابق با استانداردهای اروپایی بود؛ ؛ بال تیرآهن 18 IPE ضخامت ثابتی دارند،به بیان دیگر ضخامت بال‌های ابتدایی و انتهایی آن یکسان هستند.سازه‌هایی که در ایران ساخته شده‌اند و توسط مهندسین ایرانی طراحی شده‌اند، معمولاً براساس این استاندارد هستند، که به همین دلیل است که این نوع به ویژه در میان مشتریان محبوب است.

تیرآهن‌INP

تیرآهن‌INP، مانند IPE تیر آهن ، شکل I دارد می‌گیرد و با استانداردهای روسی و چینی تولید می‌شود. تفاوت بین تیرآهن‌INPو IPE تنها در ضخامت بال ها است، در INP ضخامت بال ها با فاصله از جان کاهش می‌یابد. علاوه بر تولید داخلی، این دو نوع نیز در بازار آهن وارد  هم می‌شوند.

تیر آهن های  IPE و INP بسیار شبیه هم هستند. در بسیاری از موارد، پس از خرید تیر آهن ، در محل تخلیه یا حتی پس از تکمیل ساختمان ، سازندگان ساختمان  متوجه شده‌اند که تیر آهن  مورد استفاده نادرست است، بنابراین توصیه می‌شود. در شناسایی نوع  تیر آهن انتخاب و مورد استفاده محتاط باشید.

تیرآهن بال پهن (هاش یا IPB)

تیرآهن بال پهن (هاش یا IPB)یکی از شاخه‌های فرعی تیر آهن است، تیرآهن بال پهن (هاش یا IPB) در سه نوع سبک ، سنگین و نیمه سنگین در بازار عرضه می شود. . اگر بال ستون برابر با طول جان آن باشد، آن را یک تیر با بال بزرگ می‌نامند.

آهن بانک در فروش و عرضه تیره‌ای دارای عوارض سنگین تخصص دارد، به طوری که متخصصان ما شما را در خرید هدایت می‌کنند. تیرآهن بال پهن (هاش یا IPB) در اندازه‌های ۱۰۰۰ تا ۱۰۰ تولید می‌شود.. کارخانه تولید ذوب آهن با هدف ارائه تیرآهن بال پهن (هاش یا IPB) با سایزهای ۱۶۰، ۱۸۰ و ۲۰۰ خط تولیدی جدیدی را راه‌اندازی کرده است تا تولید تیرآهن بال پهن (هاش یا IPB) کامل شود.

تیرآهن بال پهن سنگین (HEB)

تیرآهن بال پهن سنگین  HEBضخیم‌تر از بال پهن سبک (HEA) است. به همین دلیل است که وزن تیرآهن بال پهن سنگین (HEB) و بال پهن سبک (HEA)در اندازه‌های مختلف متفاوت است، تیر آهن  بال پهن سبک (HEA) در اندازه‌های ۱۰ تا ۱۰۰۰ موجود است. به منظور درک تفاوت بین وزن‌های بال پهن سبک (HEA) و بال پهن سبک (HEA) ، ما آن‌ها را در دو اندازه وزن بررسی خواهیم کرد:

در سایز ۱۰، نوع سبک، وزن ۲۰۰ و در نوع سنگین وزن ۲۴۰ کیلوگرم را دارد، در حالی که در سایز ۹۰، نوع سبک وزن ۳ تن و ۲۰۰ کیلوگرم و در مدل سنگین وزن ۳ تن و ۵۵۰ کیلوگرم را دارد.

V در این قسمت به معنی تیر سنگین است و نماد L نشانه فلش نور است. IPBV به معنی تیر آهن و IPBL تیر آهن عریض است.

تیرآهن لانه زنبوری (CPE)

برای این که تیرآهن  بتواند در برابر لنگر خمشی تا حد زیادی مقاومت کند، هسته آن به شکل ذوزنقه‌ای ساخته و در پایین جوش داده می‌شود که به شکل لانه زنبوری نامیده می‌شود. تیرآهن لانه زنبوری حفره‌های خالی در طول جان خود دارند که باعث می‌شود مانند کندوی زنبور عسل به نظر برسد.

تیرآهن لانه زنبوری (CPE)

تیرآهن لانه زنبوری (CPE)سبک‌تر  از سایر تیرآهن های موجود در بازار است و هزینه ی کمتری دارد, بنابراین اقتصادی‌تر هستند. همانطور که در بالا ذکر شد, تیرآهن لانه زنبوری (CPE) سوراخ‌های خالی در هسته تیر دارند, که یک مزیت است, زیرا این سوراخ‌ها فضای خوبی برای عبور لوله‌های الکتریکی و تاسیسات هستند.

معایب تیرآهن لانه زنبوری (CPE)

با توجه به وجود سوراخ‌ها در هسته, استحکام برشی در تقاطع پل و ستون‌ها کاهش می‌یابد. گاهی از ورقه‌ها برای پر کردن این سوراخ‌ها استفاده می‌شود.اگر بخواهیم تیرآهن لانه زنبوری (CPE) را در سازه به کار بگیریم باید آن را سر تا سر جوش دهیم.

به همین دلیل است که از تیر آهن لانه زنبوری کمتر استفاده می شود. اما در ممواقعی که نیاز است اتصالات از بین تیرآهن ها عبور داده شوند استفاده از تیرآهن های لانه زنبوری انتخاب بسیار مناسبی است چرا که می توان از بین سوراخ های لانه زنبوری تیرآهن اتصلات مورد نیاز را جا به جا کرد و انتقال داد. که فرآیند انتقال تاسیسات را راحت تر می کند.

تفاوت بین تیر و تیرچه چیست؟

در سازه تیرها با توجه به نوع بار و کاربرد آن‌ها تقسیم‌بندی می‌شوند. برای مثال, تیر آهن در موقعیت بحرانی, که به صورت افقی واقع شده‌است, باره‌ای وارده از تیرها را به ستون‌ها انتقال می‌دهد. اما تیرچه که معمولاً کوچک‌تر و سبک‌تر از مدل اصلی است, به تیر متصل می‌شود, بار را به آن انتقال می‌دهد و مستقیماً به ستون‌ها متصل نمی‌شود. با وجود تفاوت, هم تیر و هم پرتو تیرچه اصلی مقاومت خمشی را دارند.

کاربرد تیرآهن در صنعت ساخت‌وساز

تیرآهن در حقیقت عنصر اصلی ساخت و ساز در اغلب نقاط جهان است. انواع مختلفی از این پروفیل‌ها از IPE، INP و IPB یا بال پهن کاربرد مشابهی, دارند و در ساخت ساختار فلزی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند و استفاده از هر کدام با استانداردهای موجود در قوانین و همچنین ارتفاع ساختمان متفاوت است.

برای مثال استفاده از تیر آهن های لانه‌زنبوری برای تحمل لنگرهای خمشی در طراحی گنجانده شده‌است و البته وزن سازه را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.در اهواز برای ساخت و ساز سازه های مختلف از تیرآهن های IPE، INP و IPB یا بال پهن استفاده می شود.

در ساخت سازه از فولاد کربنی یا فولاد کم کربن استفاده شد. در طول زمان, فولاد این دو آلیاژ را تعویض کرد و اکنون هنگامی که در مورد سازه‌های فولادی صحبت می‌کنیم, در واقع درباره سازه‌های فولادی صحبت می‌کنیم. قاب فولادی استحکام بسیار بالاتری نسبت به قاب فلزی یا حتی قاب بتن دارد و اجرای سازه‌های بسیار بالا بدون این مقطع فولادی ممکن نیست.

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از تیرآهن در اسکلت ساختمانی امکان توسعه مجدد است و البته باید به خاطر داشته باشید که اجرای و نصب تیرها زمان کمتری نسبت به دیگر انواع اسکلت‌ها دارد.

مهم‌ترین معایب استفاده از تیرآهن در سازه‌ها شاید مقاومت پایین در دماهای بالاتر از درجه سانتیگراد باشد که احتمال وقوع فاجعه را در حالت آتش‌سوزی افزایش می‌دهد. خوردگی در برابر عوامل خارجی و تمایل به کمانش از معایب استفاده از تیر در اسکلت ساختمان است. کارخانه تیر آهن سازی  جاده اهواز-خرمشهر نورد کوثر اهواز یکی از کارخانه های فعال در حوزه ساخت انواع تیرآهن در ایران است که علواه بر نیاز استان، نیاز استان های همجوار را هم پوشش می دهد.

تاریخچه ی ساخت تیرآهن

تیرآهن مهم‌ترین و بخش هر پروژه ساخت‌وساز هستند که ناشی از ترکیب تیره‌ای فلزی با عناصر چوبی هستند. در سال ۱۸۱۲، حدود ۲۰۰ سال پیش، میله‌ها و فولاد معنای خاصی نداشتند. از ۱۷۳۰ تا ۱۸۳۰، بسیاری از اختراعات در زمینه سخت‌افزار ساخته شدند. پس از آن، انواع مختلفی از فلزات از جمله آهن، فولاد و چدن ساخته شدند که کاربردهای مختلفی داشت.

در زمان که اختراع این محصول فولادی بود، به عنوان یک  ستون در خانه‌ها، نرده و امثال آن استفاده می‌شد. در ۱۸۳۷، پس از آغاز دوران سلطنت ملکه ویکتوریا، تیرها به عنوان بخش عمده فولاد شناخته شدند و به تدریج جایگزین چوب شدند. آن‌ها همچنین از آهن برای ساختن وسایل بسیاری، از جمله موزه، کلیسا، و غیره استفاده می‌کردند.در حقیقت، در واقع، تیر آهن های  فولادی در سال ۱۹۰۰ رشد و توسعه قابل‌توجهی داشتند، و از آن زمان، تقاضا برای این محصول افزایش یافت.

کاربردهای اصلی تیرآهن اهواز

پروژه ساخت‌وساز شما به تیرآهن های مختلف برای استحکام و دوام بیشتر نیاز دارد. در اینجا مهم‌ترین استفاده از تیرآهن را بررسی خواهیم کرد:

کاربرد اصلی تیرها در ساختمان‌ها با قاب‌های فلزی است که به عنوان ستون‌ها در نظر گرفته می‌شوند. در زمینه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تیر آهن ها  می‌توانند در کف ستون و صفحات فولادی با ضخامت متفاوت مورد استفاده قرار گیرند. این تیرآهن ها  برای اتصال گوشه‌های به ستون‌ها با توجه به توانایی شان برای قطع کردن، جوش و پیچ مفید هستند. علاوه بر این، اگر ساختمان بیش از یک زمین داشته باشد، تیرآهن می‌تواند به عنوان یک ستون یکپارچه استفاده شود.

یکی دیگر از کاربردهای مهم تیر آهن ها  استفاده از آن‌ها به عنوان تیرچه یا تیر اصلی است. به عنوان یک تیرآهن، تیر می‌تواند به ستون‌ها متصل شده و تیر های میانی هر طبقه را نگه دارد.تیرآهن ها در ساخت انواع ساختمان ها ، مراکز صنعتی ، کارخانه ها و بیمارستان و درمانگاه ها به کار برده می شوند. تیرآهن ها با توجه به توانایی و استحکامی که در ساخت و ساز دارند در ایران بسیارک اربردی هستند و کارخانه های زیادی در ایران از جمله اهواز به ساخت تیر آهن مشغول هستند.

اگر شما قصد تهیه تیرآهن با کیفیت بالا برای سازه های خود را دارید و اگر برای شما دوام و طول عمر بالای تیرآهن ها مهم است و همچنین اگر به دنبال محصولی با کیفیت و ویژگی های منحصر به فرد هستید و در کنار آن قیمت مناسب آن محصول برایتان مهم است، پیشنهاد ما به شما تهیه تیرآهن کارخانه ذوب آهن اصفهان می باشد

تیرآهن کارخانه ذوب آهن اصفهان چه مزایایی دارد؟

کارخانه ذوب آهن اصفهان با تولید و عرضه انواع تیرآهن های با کیفیت و با دوام بالا، یکی از بهترین مجموعه ها در عرصه تولید تیرآهن می باشد.

انواع تیرآهن کارخانه ذوب آهن اصفهان از کیفیت های بالایی برخوردار بوده و بهترین انتخاب برای استفاده در سازه های شما مشتریان محترم می باشد. همانطور که می دانید، یکی از مهم ترین پایه های سازه های ساختمانی که از اساسی ترین نیاز های هر سازه می باشد و بدون آن کار ساخت و ساز نمی تواند ادامه داشته باشد، تیرآهن است. تیر آهن ها امروزه با توجه به نوع کاربری سازه در بسیاری از ساختمان های تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از دلایل این کار دیده شدن اسکلت سازه بوده که توسط کارفرما جهت پیش فروش می تواند بسیار مفید باشد. به این صورت که وقتی سازه با تیرآهن ساخته شود تمامی طبقات آن نمایان است و مشتری می تواند طبقه مد نظر خود را در پیش فروش ببیند. در این حالت کارفرما به راحتی طبقه مورد نظر مشتری را قبل از ساخت به او نشان می دهد و مشتری اعتماد بیشتری به کارفرما خواهد کرد. البته این نوع پیش فروش می تواند برای ساختمان های مسکونی و سایر ساختمانها نیز وجود داشته باشد. تیر آهن ها انواع و سایز های مختلفی دارند و با توجه به کاربرد تیرآهن با هم متفاوت می باشند.

تیرآهن ها را می توان به لحاظ کیفیت نیز دسته بندی نمود و امروزه با توجه به قیمت های بالا تیرآهن نو و دست دوم نیز مطرح است.انواع تیرآهن ها درساختمان های صنعتی و غیرصنعتی، پل سازی، ساختمان های اسکلت فلزی و… استفاده می شوند و علاوه بر ایجاد استحکام در سازه ها و اشغال فضای کم، با دارا بودن امکان توسعه در زمان های دیگر، از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشند.

در نظر داشته باشید که بدلیل بالا بودن کیفیت تیرآهن کارخانه ذوب آهن اصفهان، وزن تیرآهن اصفهان نسبت به وزن سایر تیرآهن های تولیدی دیگرمجموعه ها مقداری بالاتر می باشد و یکی از دلایل آن دوام بالای محصولات این کارخانه است، چرا که از مواد اولیه با کیفیتی استفاده نموده و مقاومت و دوام تیرآهن های خود را به این شکل افزایش داده است.

امکان خرید محصول به صورت تلفنی، امکان خرید محصول به صورت آنلاین، ارائه مشاوره توسط کارشناسان به شما جهت خرید محصول وارسال محصول مورد نظر شما در کمترین زمان ممکن و نیز ارائه محصولات با کیفیت و با مناسب ترین قیمت از مزایای مهم کارخانه ذوب آهن اصفهان می باشد.

شما می توانید با خیالی راحت نسبت به سفارش تیرآهن کارخانه ذوب آهن اصفهان اقدام نموده و از کیفیت و دوام و قیمت آن نیز مطمئن باشید، چرا که این مجموعه همواره به دنبال جلب اعتماد و رضایت همه مشتریان محترم بوده و با ارائه انواع خدمات مختلف در تلاش است تا بهترین خدمات را برای شما ارائه دهد.

چگونه تیرآهن کارخانه ذوب آهن اصفهان را تهیه کنیم؟

اگر شما نیز قصد دارید تیرآهنی با کیفیت و دارای استحکام بالا خریداری نمایید که از لحاظ هزینه نیز مقرون به صرفه باشد، پیشنهاد ما به شما خرید تیر آهن از کارخانه ذوب آهن اصفهان می باشد.

تیرآهن های فعلی موجود در کارخانه شامل: تیرآهن 14 اصفهان ، تیرآهن 16 اصفهان ، تیرآهن 18 اصفهان ، تیرآهن 20 اصفهان و… می باشد که شما مشتریان محترم بنابر نوع تیرآهن مصرفی خود و بسته به نوع و سایز مورد نیاز، می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید. شما می توانید علاوه بر خرید حضوری و بدون واسطه،نسبت به خرید تیرآهن کارخانه ذوب آهن اصفهان، بصورت آنلاین نیز اقدام نموده و همچنین خرید تلفنی نیز می تواند از دیگر گزینه های شما برای خرید باشد.

با تماس شما با کارشناسان آهن یکتا و درخواست محصول، سفارشات شما ثبت شده و در کمترین زمان ممکن به دست شما مشتریان محترم خواهد رسید. همچنین شما می توانید برای ثبت سفارش خود از وبسایت تیرآهن کارخانه ذوب آهن اصفهان نیز دیدن نموده و کالای مورد نیاز خود را انتخاب و در نهایت ثبت سفارش نمایید.

در خواست شما در کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان دیده شده و محصولات شما با باربری به دست شما خواهد رسید. برای انجام ثبت سفارش دروبسایت،شما باید پس از وارد شدن در وبسایت محصول مورد نظر را با سایز دلخواه انتخاب و سپس سفارش خود را نهایی کنید.

این کار علاوه بر اینکه نیاز به تماس تلفنی ندارد و شما زمان کمتری را برای ثبت محصول صرف می کنید، این ویژگی را دارد که در هر زمان و مکان بتوانید خریدتان را انجام دهید. در صورت نیاز به انجام مشاوره قبل از خرید تیرآهن کارخانه ذوب آهن اصفهان شما می توانید با اپراتور های کارخانه تماس گرفته و با گرفتن مشاوره های رایگان، خرید با دقت تر و بهتری را تجربه نمایید.

همچنین کارشناسان مجرب وبسایت کارخانه نیز هر لحظه با ارائه محصولات جدید در وبسایت و به روز رسانی محصولات و ارائه به روز ترین قیمت ها، امکان خرید بی دردسر و سریع تیرآهن کارخانه ذوب آهن اصفهان را برای شما فراهم می نمایند. شما با ثبت سفارش از طریق سایت کارخانه نه تنها زمان کمتری را برای انجام این کار صرف می نمایید، بلکه می توانید از پیشنهادات ویژه و قیمت های ویژه نیز برخوردار باشید و پس از ثبت سفارش، تخفیفات درخوری را بر روی فاکتور خود ثبت کنید.

دکمه بازگشت به بالا