ورزشی

فرقی ندارد با ژاپن بازی می‌کنیم یا قطر/ مغرور نشده‌ایم

آفتاب‌‌نیوز :

شجاع خلیل‌زاده در حاشیه تمرین تیم ملی درباره شرایط تیم و دیدار با قطر در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: ابتدا از بازی با ژاپن بگویم. بازی خیلی سختی بود و همه اهمیت آن دیدار را می‌دانستند. خدا را شکر توانستیم با یک بازی منطقی و خوب دل مردم را شاد کنیم. بازی با قطر هم به نظرم از ژاپن سخت‌تر است. تمام تمرکزمان را برای این بازی گذاشتیم و امیدوارم با دعای مردم ایران سربلند از این بازی بیرون بیاییم.

او ادامه داد: از هواداران ایرانی مقیم قطر تشکر می‌کنم که به ورزشگاه آمدند و جو بسیار خوبی را برای تیم ما ایجاد کردند. امیدوارم بازی بعدی چنین جوی در ورزشگاه باشد. البته قطر میزبان است و هوادارانش در ورزشگاه بیشتر هستند اما امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

مدافع تیم ملی در رابطه با غرور احتمالی بازیکنان پس از پیروزی مقابل ژاپن گفت:‌ ما قبلا در اردوی کیش درباره این موضوع صحبت کرده بودیم. برای ما ژاپن یا قطر مهم نیستند و اینجا آمدیم تا قهرمان شویم. اگر در فینال هم به ژاپن برمی‌خوردیم، برای ما فرقی نمی‌کرد. از خدا می‌خواهم که بتوانیم دل مردم را شاد کنیم و امیدوارم گام بلندی برداریم. همه بازیکنان ما باتجربه هستند و بازیکن بی تجربه نداریم که با یک برد مغرور شویم. بازی با ژاپن برای ما تمام شده است.

او درباره تجربه‌اش از بازی مقابل قطر گفت: بازی قبلی ما مقابل این تیم کاملا متفاوت بود و آن تیم با این تیم بسیار فرق دارد. آنها در ورزشگاه خودشان و با هواداران خودشان هستند و کار سخت است اما امیدواریم مردم ایران ما را دعا کنند و ذره‌ای آنها را شاد کنیم.

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا